Keep left!

W podróży po Nowej Zelandii towarzyszy nam niebieska strzała, czyli poczciwy i nieco już zużyty Ford Focus. Po wyjechaniu z wypożyczalni było nam zupełnie nie do śmiechu, bo nie dość, że ruch lewostronny, zupełnie obcy i dość duży samochód, to jeszcze automatyczna skrzynia biegów, która na początku sprawiała nieco niespodzianek.
Ale po kilkunastu minutach udało się uzyskać płynną jazdę i wykonać- jak się nam zdawało- prawidłowy manewr skrętu w prawo (tak tak, tutaj w prawo jest trudniej, a w lewo- bułka z masłem). Postanowiłam więc pochwalić kierowcę i rzekłam:
– No widzisz? Kwestia przyzwyczajenia!! Zobacz jak Ci się dobrze udało skręcić! I jak ładnie, płynnie!
– Mhm, no świetnie! Tylko że pod prąd!
Dzisiaj już bez niespodzianek. Przywykliśmy, choć po prostu zawsze rozglądamy się na wszystkie strony, bo nigdy nie wiadomo co i z której strony nadjedzie! Keep left, jak głosi naklejka na desce rozdzielczej w samochodzie!

Lewa strona drogi

Idziemy Dalje, logo

Drogi Czytelniku! Mamy nadzieję, że znalazłeś tutaj przydatne informacje i że artykuł pomógł Ci zaplanować wyjazd lub zainspirował do ciekawego spędzenia czasu. Możesz wesprzeć nas w dalszej blogowej działalności stawiając nam wirtualną kawę. Dziękujemy za to, że doceniasz naszą pracę.

Postaw kawę IdziemyDalej.pl

Na koniec mamy dla Ciebie kilka przydatnych podróżniczych linków i porad.

Polecamy rezerwację noclegów przez wyszukiwarkę Booking.com. To doskonała porównywarka ofert z całego świata. Możesz tu znaleźć obiekty w najlepszych lokalizacjach i najbardziej korzystnych cenach. Wejdź, wyszukaj, porównaj i oszczędzaj.

Booking.com

Jeśli szukasz ciekawych atrakcji turystycznych, lokalnych wycieczek lub chcesz kupić bilety wstępu bez stania w długich kolejkach, koniecznie sprawdź ofertę portalu Get Your Guide. Dzięki niemu odkryjesz nieznane atrakcje, a także oszczędzisz czas i pieniądze.

GetYourGuide

Naszym ulubionym sposobem podróżowania jest samochód. Daje on nam niezależność i możliwość dotarcia niemal w dowolne miejsce. Dlatego w czasie naszych podróży korzystamy z porównywarki ofert wypożyczalni aut Rentalcars. Możecie w niej znaleźć samochody na całym świecie w najlepszych cenach.

Rentalcars

Podobał Ci się nasz artykuł? Kliknij "Lubię to!", "Udostępnij" lub oceń go!

Oceń ten artykuł post